Výhodný nákup v ELEKTROplus

V našem internetovém obchodě ELEKTROplus.cz nabízíme zákazníkům prodej spotřební elektroniky a domácího vybavení za dlouhodobě velmi výhodné ceny, které v případě AKČNÍCH NABÍDEK nemají nikde konkurenci. Nízká cena však není vše a to vedí i naši zákazníci, kteří od nás vždy získají něco navíc...

110x110heureka

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Za svými službami a přísliby si stojíme, proto jsme součástí nezávislého hodnocení reálnými zákazníky, které zajišťuje společnost Heureka. Zde si můžete samy ověřit a porovnat své zkušenosti při nakupování v našem internetovém obchodě a zanechat jiným zákazníkům svou recenzi.

Více informací naleznete zde

   
garance

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Internetový obchod se spotřební elektronikou a domácími spotřebiči ELEKTROplus.cz splnil všechny podmínky a díky své historii byl zařazen mezi ověřené obchody. Za takový obchod pak ručí zbožový vyhledávač Heureka garancí vrácení peněz v případě nesplnění zákoných povinností.

Více informací naleznete zde

   
dárek navíc

DÁREK NAVÍC

ELEKTROplus.cz nabízí neustále svým zákazníkům konkrétní formu odměny za jejich nákup. Jedná se zpravidla o dárkové poukazy na pobyt v Jeseníkách, který zákazník obdrží při koupi vybraného produktu nebo při objednáce přesahující určitou částku. V sortimentu však nalezneme i různé produktové balíčky, které obsahují ve většině případů nadstandardní vybavení či doplňky ZDARMA.

Více informací naleznete zde

   
doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA

Nevyděláváme na dopravě a proto v našem internetovém obchodu nabízíme u značné části výrobků dopravu zdarma. Poplatek za dopravu může například v případě velkých spotřebičů představovat nemalou část z celkové ceny a zákazníkovi se tak nákup značně prodraží. Výrobky, které dopravujeme bezplatně jsou pak označeny "DOPRAVA ZDARMA".

   
ceskytrh

NEPODPORUJEME ŠEDÝ DOVOZ

Výrobky zakoupené v našem internetovém obchodu jsou určeny pro Český trh. Nepodporujeme šedý dovoz, který představuje distribuci a prodej výrobků, určených pro jinné trhy. Takový výrobek může být sice levnější, avšak případné reklamace můžou představovat pro zákazníka problém. Určení výrobku pro jiný než Český trh navíc může znamenat omezení některých standardních funkcí nebo cizojazyčné ovládání.

Více informací naleznete zde

   
prodlouzenazaruka

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

Při nákupu na ELEKTROplus.cz máte u vybraných výrobků možnost zvolit si prodloužení záruční doby. K výrobci snandardně poskytované a zákonem stanovené záruční lhůtě 24 měsíců tak nyní můžete získat dalších 12 měsíců nebo dokonce 36 měsíců navíc! Prodloužená záruka přitom platí ve stejném rozsahu jako ta standardně poskytovaná. Touto cestou je tak možné vyhnout se případným výsokým nákladům v případě poruchy po skončení běžné záruční doby.

   
3prodejny

VLASTNÍ KAMENNÉ POBOČKY

Nejsme jen další anonymní e-shop, ale společnost provozující kromě internetového obchodu ELEKTROplus.cz tak síť vlastní kamenných elektroprodejen. Díky výbornému zázemí, vlastním skladům a profesionálnímu personálu, můžeme našim zákazníkům nabídnou více než jen zásilkový prodej. Navštivte některou z našich poboček a přesvěčte se na vlastní oči.

Více informací naleznete zde

   
ceskaspolecnost

JSME RYZE ČESKÁ SPOLEČNOST

Naše společnost ELEKTRO EURO plus s.r.o., byla založena v roce 1997 a jedná se o společnost s ryze českým kapitálem bez zahraniční účasti, která se od svého vzniku věnuji odbornému prodeji elektrospotřebičů. Navíc naše preference českých dodavatelů, výhradně český personál a tuzemské skladové, prodejní i administrativní prostory jsou důkazem, že progresivní růst nemusí být doménou jen zahraničních firem.