AKCE Dovolená zdarma

 

Po naše zákazníky máme připraveno vždy něco navíc! Ke každé objednávce na ELEKTROplus.cz, která přesáhne 1000 Kč, získáte jako poděkování za nákup Dárkový poukaz na 3 denní pobyt (2x noc) pro jednu osobu v hotelu Zlatý Chlum*** v Jeseníkách zdarma.

Hotel Zlatý Chlum*** naleznete v srdci překrásných Jesenických hor. Jeho název je odvozen od názvu přilehlého vrcholu (875 m. n. m.) se stejnojmenou rozhlednou, která nabízí neopakovatelný pohled na panorama Hrubých a Nízkých Jeseníků, lázeňské město Jeseník i nedaleké Polské roviny. Tento moderní a zároveň velice kvalitní hotel, splňující požadavky kategorie H*** poskytuje ubytování v konfortně vybavených 2 až 4 lůžkových pokojích a apartmánech.

 

Přímo v hotelu se nachází restaurace, vinárna s kavárnou, společenský sál a salónek, sauna, fitcentrum a masáže. Bezprostřední okolí hotelu dále zahrnuje plavecký bazén, autobusovou zastávku i návaznost na turistvické trasy a stezky. V širším okolí hotelu pak naleznete Adrenalin Park, Palírnu, krasové jeskyně na Špičáku a další zajímavá místa. Od centra města Jeseník je hotel vzdálený 4 km.