Hra EA PC THE SIMS 4 Standard Edition

Akce
Značka: EA Games
1 099 Kč –9 %
Hra EA PC THE SIMS 4 Standard Edition
1 099 Kč –9 % 999 Kč
SKLADEM
Můžeme doručit do:
21.1.2022
Platforma: Počítač
Typ hry: simulátor
Vydavatel: EA
Lokalizace: České titulky
Doporučený věk : 12 let
Datum vydání: 5.9.2014
Distribuce: oficiální ČR

Titul The Sims 4 je vysoce očekávanou simulací, která vám umožní hrát si se životy simíků jako nikdy předtím. Vytvářejte postavy vybavené intelektem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Platforma: Počítač
Typ hry: simulátor
Vydavatel: EA
Lokalizace: České titulky
Doporučený věk : 12 let
Datum vydání: 5.9.2014
Distribuce: oficiální ČR

Titul The Sims 4 je vysoce očekávanou simulací, která vám umožní hrát si se životy simíků jako nikdy předtím. Vytvářejte postavy vybavené intelektem a emocemi, jejichž každá akce je založená na informacích vycházejících ze vzájemných interakcí a emocionálního stavu. Vyzkoušejte zcela nové intuitivní tvůrčí nástroje. S jejich pomocí snadno vytvoříte simíka dle svých představ a postavíte dům svých snů. Ovládněte mysl, tělo a srdce svých simíků a přiveďte své příběhy k životu.

Herní prvky
Noví simíci – Vytvořte a ovládejte inteligentnější a emocionálně bohatší simíky, k nimž si můžete vybudovat silnější pouto.

Intelekt – Vaši simové se pohybují a jednají mnohem přirozeněji, než dříve. Poznáte to na způsobu, jakým přistupují k denním povinnostem a dokonce i na pouhém způsobu chůze.Vyberte svým simům osobnost, aspiraci a prozkoumejte jejich životní cíle skrze jejich myšlenky, společenské schopnosti, kariéru a vzpomínky.

Emocionální hloubka – Simové vůbec poprvé cítí a vyjadřují emoce. Vaše postavy mohou zažít rozmanité emocionální stavy, které jsou vázány na ostatní simíky, akce, události, vzpomínky, či se jedná o reakci na zvolené oblečení a nábytek. Emoce vám dávají větší svobodu volby. S jejich pomocí budete tvořit bohatší příběhy s většími možnostmi.

Nové tvůrčí nástroje – Nástroje na tvorbu simíků a stavbu domů jsou lepší, intuitivnější a zábavnější než kdy dřív. Svou postavičku můžete vytvořit se sochařskou precizností. Stavba domu snů je nyní záležitostí několika tahů myší.

Barvitá sousedství – Vyberte svým simům pro život zajímavý pozemek, kde díky parádní grafice vynikne jejich nový domov.

Štědré odměny – Získejte nové předměty, oblečky a charakterové rysy splňováním událostí, objevováním sběratelských předmětů a odemykáním achievementů.

Sdílejte své výtvory – Sdílejte vaši domácnost s přáteli a komunitou fanoušků. Stahujte komunitní výtvory a získejte zcela nové možnosti realizace vašich tvůrčích fantazií.
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.096
Výška (cm): 1.40
Šířka (cm): 13.50
Hloubka (cm): 19.10
EAN: 5030941112291

Záruční doba: 24 měsíců

Nová generace chytřejších Simíků s rozvinutějšími charaktery dělá ze hry The Sims 4 jedinou, která dává hráčům vše, co potřebují k hraní se životem a tvoření zajímavých, ale někdy také podivuhodných příběhů

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na PC
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.1 kg
Datum vydání: 5.9.2014
Distribuce: oficiální ČR
Doporučený věk: 12 let
Hloubka: 19.10 cm
Hmotnost: 0.096 kg
Lokalizace: České titulky
Platforma: Počítač
Šířka: 13.50 cm
Typ hry: simulátor
Vydavatel: EA
Výška: 1.40 cm
Záruční doba: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: