Paměťová karta ADATA Premier Micro SDHC 32GB UHS-I (85R/20W) + adaptér

Značka: ADATA
241 Kč –20 %
Paměťová karta ADATA Premier Micro SDHC 32GB UHS-I (85R/20W) + adaptér
241 Kč –20 % 192 Kč
SKLADEM
Můžeme doručit do:
25.1.2022
Kapacita karty : 32 GB
Typ karty: MicroSDHC
Vysokorychlostní přenos: UHS-I U1
Rychlost čtení (MB/s): 85
Rychlost zápisu (MB/s): 20

Paměťové karty Premier microSDXC/SDHC UHS-I třídy 10 poskytují rychlosti čtení až 100 MB za sekundu pro rychlé přenosy souborů. Vzhledem k výkonnostnímu hodnocení třídy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapacita karty : 32 GB
Typ karty: MicroSDHC
Vysokorychlostní přenos: UHS-I U1
Rychlost čtení (MB/s): 85
Rychlost zápisu (MB/s): 20

Paměťové karty Premier microSDXC/SDHC UHS-I třídy 10 poskytují rychlosti čtení až 100 MB za sekundu pro rychlé přenosy souborů. Vzhledem k výkonnostnímu hodnocení třídy 10 umožňují paměťové karty Premier microSDXC/SDHC UHS-I nepřerušený záznam videa ve vysoké kvalitě Full HD v chytrých telefonech a tabletech. Rovněž splňuje standard A1 pro rychlejší a plynulejší spouštění aplikací. Vzhledem ke klasifikaci V10 (Video Speed Class) dokáží zaznamenávat až 10 MB videa za sekundu. Paměťové karty Premier microSDXC/SDHC UHS-I jsou k dispozici v kapacitách 16 GB až 256 GB a jsou podporovány solidní vícebodovou ochranou. Umožňují nadšencům do mobilních zařízení snadno zaznamenávat a sdílet báječné vzpomínky!

Rychlý přenos dat do 100MB/s
Maximální rychlost sekvenčního čtení s certifikací UHS-I dosahuje u paměťových karet Premier microSDXC/SDHC hodnoty 100MB/s, což uživatelům umožňuje rychle přenášet data mezi chytrými telefony, tablety a počítači bez nepříjemných prodlev.

Class 10 - podpora záznamu Full HD videa
Díky splnění požadavků na rychlost přenosu dat dle specifikace Class 10 podporují paměťové karty Premier microSDXC/SDHC UHS-I záznam videa Full HD 1080p a umožňují uživatelům zaznamenat každou scénu s impozantními, přirozenými detaily.

Klasifikace A1 - pro rychlejší výkonnost aplikací
Používáte-li chytrý telefon/tablet se systémem Android, mohou vám paměťové karty Premier microSDXC/SDHC UHS-I s klasifikací A1 (*32 GB/64 GB) pomoci rychleji instalovat a spouštět aplikace. S operačním systémem Android 6.0/7.0 si mohou uživatelé zvolit karty microSD jako přizpůsobitelné úložiště nejen pro statický obsah, jako jsou fotografie a video, ale také pro aplikace. To pomáhá rozšířit vnitřní paměť chytrého telefonu pro jeho atraktivnější využití.

Rozsáhlá kompatibilita s mnoha zařízeními
Díky rozsáhlé kompatibilitě podporují paměťové karty Premier microSDXC/SDHC UHS-I chytré telefony, tablety, digitální fotoaparáty a videorekordéry s přiloženým adaptérem karty SD. Paměťové karty Premier microSDXC/SDHC UHS-I umožňují rozšíření paměťové kapacity až na 256 GB, takže i ten nejnáročnější obsah je možné zaznamenat bez obav, e vám dojde dostupný prostor.

Dostatečná úložná kapacita až 256GB
Protože paměťové karty Premier microSDXC/SDHC UHS-I poskytují úložnou kapacitu 16 až 256 GB, můžete na ně uložit tisíce fotografií a hodin záznamu Full HD videa bez komplikovaného nastavení, přímo do vašeho chytrého telefonu nebo tabletu, kdekoliv se nacházíte. Díky ohromné úložné kapacitě se můžete koncentrovat na prováděný úkol: nestarejte se o kapacitu, nebo kam který soubor umístíte.

Komplexní ochrana zaručující rozsáhlou trvanlivost
Paměťové karty Premier microSDXC/SDHC UHS-I jsou vybaveny automatickým kódem pro korekci chyb (ECC). Procházejí rozsáhlým testováním voděodolnosti, odolnosti proti vibracím, rentgenovým paprskům a antistatických vlastností, aby byla zaručena jejich trvanlivost.

Technické specifikace:
• Kapacita: 32 GB
• Rychlost čtení: 85 MB/s
• Rychlost zápisu: 20 MB/s
• Typ karty: microSDHC
• Třída: UHS-I - Class 10 A1

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.010
Výška (cm): 15.20
Šířka (cm): 10.00
Hloubka (cm): 0.50
EAN: 4713218461926

Záruční doba: Doživotní záruka

Doplňkové parametry

Kategorie: Paměťové karty
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.01 kg
Hloubka: 0.50 cm
Hmotnost: 0.010 kg
Kapacita: 32 GB
Kapacita karty: 32 GB
Rychlost čtení: 85 MB/s
Rychlost zápisu: 20 MB/s
Šířka: 10.00 cm
Třída: UHS-I - Class 10 A1
Typ karty: MicroSDHC
Vysokorychlostní přenos: UHS-I U1
Výška: 15.20 cm
Záruční doba: Doživotní záruka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: