Inkoustová náplň Canon CLI-581XXL M originální

Značka: Canon-IT
725 Kč –8 %
Inkoustová náplň Canon CLI-581XXL M originální
725 Kč –8 % 666 Kč
SKLADEM
Můžeme doručit do:
4.10.2022
Typ cartridge/toner: cartridge
Provedení: samostatná inkoustová kazeta
Typ náplně: originální

<b>Inkoustové kazety pro tiskárny PIXMA</b>
Některé věci lépe fungují spolu. Proto je logické používat společně originální inkousty a fotografické papíry Canon, které byly navrženy v souladu s tiskárnami P

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ cartridge/toner: cartridge
Provedení: samostatná inkoustová kazeta
Barva: červená
Typ náplně: originální

Inkoustové kazety pro tiskárny PIXMA
Některé věci lépe fungují spolu. Proto je logické používat společně originální inkousty a fotografické papíry Canon, které byly navrženy v souladu s tiskárnami PIXMA za účelem dosažení nejlepších možných výsledků. Chcete-li pořizovat nádherné kvalitní výtisky s dlouhou životností, důvěřujte inkoustům vytvořeným společností Canon.

Proč používat originální spotřební materiál od společnosti Canon?
Originální inkousty od společnosti Canon odhalí to nejlepší z vaší tiskárny Canon, takže si budete moci být vždy jisti výjimečnými výsledky. Inkousty od společnosti Canon udrží špičkovou výkonnost vaší tiskárny Canon.

Jasnější a věrnější barvy
Složení originálního inkoustu Canon umožňuje dosáhnout neuvěřitelně jasných a věrných barev, díky kterým budou fotografie skutečně nezapomenutelné. Tóny pleti vypadají velmi přirozeně a jasné barvy působí živým a realistickým dojmem. Pigmentový černý inkoust, který najde využití při tisku dokumentů, vytváří čisté a jasné výtisky malých písmen i ostrých čar.

Fotografie s dlouhou životností

Originální inkousty a fotografické papíry Canon jsou pro sebe jako stvořené. Díky tomu můžete doma vytvářet výtisky ve špičkové kvalitě, které nevyblednou ani dlouho po vytištění. Pokud budete tisknout na fotografické papíry Canon pomocí našich fototiskáren a originálních inkoustů ChromLife100, ChromaLife100+ nebo LUCIA, budou vaše snímky krásné celý život.

Chraňte vaši tiskárnu
Jedinečná technologie tiskové hlavy FINE společnosti Canon, kterou naleznete v každé tiskárně PIXMA, poskytuje vynikající kvalitu obrazu a vysokorychlostní tisk dokumentů. Inkoustové trysky mají průměr otvoru pouhých 0,009 mm, a proto je velmi důležité používat inkousty vytvořené speciálně pro přesné tiskové hlavy FINE. Originální inkousty jsou zárukou tiskové kvality a prodloužené životnosti tiskárny.

Tiskněte více, ale za méně peněz.
Inkousty PIXMA XL a XXL poskytují výrazně větší počet výtisků než jejich standardní ekvivalenty, a zajišťují tak delší období mezi výměnami. To je ideální, pokud hodně tisknete. Originální inkousty Canon XL nabízejí úsporu nákladů na stránku, takže můžete vytisknout více za méně peněz bez kompromisů ohledně kvality.


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.045
Výška (cm): 2.50
Šířka (cm): 11.30
Hloubka (cm): 9.70
EAN: 4549292086928

Záruční doba: 6 měsíců

Inkoustová náplň

Doplňkové parametry

Kategorie: Inkoustové náplně do tiskáren - originální
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.05 kg
Barva: červená
Hloubka: 9.70 cm
Hmotnost: 0.045 kg
Šířka: 11.30 cm
Typ cartridge/toner: cartridge
Typ náplně: originální
Výška: 2.50 cm
Záruční doba: 6 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: