CARNEO Hlasový translátor VT3

Akce
Značka: Carneo
1 999 Kč –20 %
CARNEO Hlasový translátor VT3
1 999 Kč –20 % 1 590 Kč
SKLADEM
Můžeme doručit do:
25.1.2022
True wireless: NE
Dětská sluchátka: NE
Měření tepu: NE

<b>CARNEO VT3 Bluetooth Translator</b>
Máte rádi cestování, práci v mezinárodním prostředí nebo byste se chtěli naučit nové jazyky Máme pro vás dokonalé řešení: přenosný sluchátkový translátor Carney VT3, jednoduché zařízení, které překládá va

Detailní informace

Detailní popis produktu

True wireless: NE
Dětská sluchátka: NE
Měření tepu: NE

CARNEO VT3 Bluetooth Translator
Máte rádi cestování, práci v mezinárodním prostředí nebo byste se chtěli naučit nové jazyky? Máme pro vás dokonalé řešení: přenosný sluchátkový translátor Carney VT3, jednoduché zařízení, které překládá vaše konverzace v reálném čase!

VLASTNOSTI
• Jazykový překlad v reálném čase
• Hands free vyřizování telefonních hovorů
• 5 překladatelských módů
• Podpora 30 jazyků
• Jednoduché a rychlé párování
• Tlačítka s ovládáním přímo na sluchátku
• Poslech hudby

Váš osobní překladatel ukrytý ve Vašem uchu
Chcete se v zahraničí zeptat na cestu, nebo si objednat v restauraci či nemluvíte jazykem Vašeho obchodního partnera? Hlasový translátor Carneo VT3 Vám zajistí online oboustranný překlad a to hned v 30 světových jazycích.

Popis jednotlivých režimů jazykového překladu

Režim překladu "face to face"
Tento režim překladu je ideální pro cestování. Můžete mluvit do vašeho sluchátka a slova se přeloží slovně i vizuálně na obrazovku zařízení. Osoba pak může klepnout na zařízení, aby hovořila v jejich jazyce, a automaticky se přeloží do vašeho sluchátka, přičemž se bude zobrazovat i na zařízení.

Režim skupinového překladu
Tento režim umožňuje více uživatelům jednoduše si navzájem chatovat ve skupinovém nastavení, přičemž každý mluví vlastním jazykem. pomocí aplikace jednoduše nastavit konverzaci skupinového překladu pozvat lidi a začít mluvit. Ať už je to setkání, večeře, konference nebo dokonce z celého světa, můžete komunikovat se skupinou lidí v reálném čase, každý v jejich vlastním jazyce.

Režim okamžitého jazykového překladu.
Tento režim umožňuje 2 uživatelům sluchátek snadno si navzájem chatovat v aplikaci ve svém vlastním jazyce bez ohledu na to, zda stojí vedle sebe nebo kdekoli na světě. Stačí nastavit soukromý chat a začít mluvit, a aplikace bude překládat, co říkáte automaticky.

Režim vysílání vysílání
Tento režim umožňuje uživateli primárního sluchátka uskutečnit setkání nebo pronést hlas skupině dalším uživatelům sluchátek. Stačí nastavit setkání Broadcast Translation pozvat lidi a začít mluvit. Všichni účastníci budou moci slyšet, co říkáte, každý ve svém vlastním jazyce. V tomto režimu může mluvit pouze Moderátor schůzky. Všichni účastníci mají nastaven režim poslechu.

Režim jazykového lektora
Tento režim pomáhá uživateli primárního sluchátka naučit se cizí jazyk. Jednoduše nastavíte jazyk, kterým mluvíte a jazyk, který se chcete naučit. Mluvte slova nebo fráze do sluchátka a automaticky se vám přehrají přes sluchátko v přeloženém jazyce. Přeložené slova se zobrazí i na obrazovce zařízení. Skvělé pro procvičování slov a frází.
Překladatel je kompatibilní s telefony s operačním systémem iOS a Android. Dodávaná aplikace po připojení ke sluchátku překládá pro Vás všechny konverzace, verbální i zobrazením na displeji vašeho smartphonu. Kromě toho je možné sluchátko Carneo využít jako handsfree, na přímé volání nebo poslech hudby.

Jednou z nejlepších funkcí překládacího zařízení Carneo VT3 je, že ho můžete používat v pěti různých režimech: překlad tváří v tvář, překlad ve skupině, okamžitý překlad, výuka jazyka a vysílání tlumočeného monologu. Jelikož nikdy nevíte, v jakém jazyce může váš další obchodní partner mluvit, v reálném čase má překladový modul VT3 v reálném čase minimálně 30 jazykových možností, ze kterých si můžete vybrat.

Sluchátko Carneo VT3 jsou nejen skvělým překladovým sluchátkem, ale také zajišťují jasné a stabilní telefonní hovory. Design je ergonomický a lehký, pohodlný pro vaše ucho. Baterie vydrží až 5 hodin a dá se snadno dobít. Při návštěvě cizí země je jazyková bariéra jedním z největších problémů, kterým lidé čelí. Naše Inteligentní aplikace ST Translator dokáže okamžitě přeložit to, co říkáte v reálném čase a přehrát ji místním obyvatelům v jejich rodném jazyce. Pak vám mohou odpovídat a to, co říkají, bude okamžitě přeloženy zpět do vašeho sluchátka. Nyní je snadné komunikovat v jazyce, který jste nikdy nemluvili.

Na správné fungování Translator Carneo VT3 vyžaduje zařízení s nejnovějšími verzemi iOS nebo Android. Jelikož naše aplikace se neustále učí a postupem času přidáváme nová slova, všechny překlady se provádějí v reálném čase, což vyžaduje, abyste měli aktivní připojení k Internetu 3G / 4G nebo Wifi, aby aplikace fungovala.


TECHNICKÉ PARAMETRY
Dosah:až 10 m
Bluetooth:V 4.2
Doba používání na jedno nabití:5 hod.
Doba hovoru:5 hod.
Doba nabíjení:2 hod.
Pohotovostní režim:60 hod.
Aplikace:ST Translator


OBSAH BALENÍ
1 * CARNEO VT3 Bluetooth Translator
1 * USB nabíjecí kabel
1 * Set 3 ušních adaptérů různých velikostí
1 * Uživatelská příručka

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.175
Výška (cm): 4.00
Šířka (cm): 8.30
Hloubka (cm): 18.00
EAN: 8588006962840

Záruční doba: 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Sluchátka
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.18 kg
Aplikace: ST Translator
Bluetooth: V 4.2
Dětská sluchátka: Ne
Doba hovoru: 5 hod.
Doba nabíjení: 2 hod.
Dosah: až 10 m
Hloubka: 18.00 cm
Hmotnost: 0.175 kg
Měření tepu: Ne
Pohotovostní režim: 60 hod.
Šířka: 8.30 cm
True wireless: Ne
Výška: 4.00 cm
Záruční doba: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: