VO4011 Osobní váha diagnostická 180 kg PERFECT HEALTH, černá

Značka: CONCEPT
1 399 Kč
Skladem k odeslání
Můžeme doručit do:
30.5.2023

Osobní diagnostická váha Concept VO4011 Perfect Health přináší komplexní analýzu těla. Nabízí nosnost 180 kg a dokáže změřit 13 tělesných parametrů pomocí bioelektrické impedance. S aplikací Feelfit budete mít všechny údaje pod kontrolou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Osobní váha diagnostická 180 kg Concept VO4011

VO4011_uvod.png

Komplexní analýza těla

Pokročilá technologie měření

Mobilní aplikace

VO4011_1.png

Zdraví pod kontrolou

S chytrou osobní váhou Concept VO4011 Perfect Health budete mít své zdraví pod kontrolou. Kromě tělesné hmotnosti dokáže analyzovat dalších 12 parametrů vč. tělesného tuku, svalové hmoty nebo metabolického věku. Dosahuje nosnosti 180 kg s minimální měřitelnou hodnotou 0,2 kg.

VO4011_2.png

Kompletní analýza těla

Osobní diagnostická váha VO4011 dokáže změřit 13 tělesných parametrů: hmotnost, BMI, tělesný tuk, hmotnost bez tuku, podkožní tuk, viscerální tuk, tělesná voda, kosterní svaly, svalová hmota, kostní hmota, protein, BMR, metabolický věk. Díky této váze získáte podrobný přehled o vaší aktuální tělesné kondici.

VO4011_3.png

Mobilní aplikace Feelfit

Pro kompletní využití všech funkcí váhy je nutné do mobilního telefonu nebo tabletu stáhnout aplikaci Feelfit, která je v češtině a volně dostupná na Google play (Android) nebo App Store (iOS). Během vážení se na LED displeji váhy zobrazí aktuální hodnota vaší tělesné hmotnosti. Ostatní údaje se automaticky přenesou pomocí Bluetooth do mobilní aplikace, která je zpracuje, vyhodnotí a uloží. Díky historii záznamů můžete sledovat vaše pokroky, posoudit efektivitu cvičení, vytvářet si nové cíle a podle zjištěných údajů např. přehodnotit stravovací návyky. Aplikace Feelfit umožňuje synchronizaci dat i s jinými aplikacemi pro sledování zdraví - Apple Health, Fitbit, Google Fit a Samsung Health.

VO4011_4.png

Rodinné sdílení

Do mobilní aplikace lze přidat více členů, takže jejich výhod může využít celá rodina. Během vážení váha automaticky rozpozná osobu, která na ni stojí, a v aplikaci ji přiřadí naměřené hodnoty. Získáte tak ucelený přehled o tělesných parametrech a zdravotním stavu všech členů domácnosti. Údaje z aplikace lze sdílet se svými přáteli a tím se vzájemně motivovat nebo odeslat k vyhodnocení např. svému lékaři.

VO4011_5.png

S maximální přesností

Pokročilá ITO technologie bez kovových částí a kvalitní zpracování zajišťují vysokou a dlouhodobou přesnost měření. Získané hodnoty jsou měřeny na základě bioelektrické impedance (BIA). Během vážení zabudované senzory vyšlou do těla slabý elektrický signál, který změří elektrický odpor těla a následně vypočítají podíl tuku a ostatních složek. V okamžiku získáte podrobné a přesné údaje o vašich tělesných parametrech.

VO4011_6.png

Moderní design

Minimalistický design černé skleněné desky a nízký profil dodávají osobní váze VO4011 na atraktivitě. Díky tomuto elegantnímu zpracování nenaruší tato váha vzhled interiéru a perfektně zapadne do každé domácnosti.

Technické parametry:

 • Osobní váha diagnostická digitální
 • Moderní design
 • Měření pomocí bioelektrické impedance (BIA)
 • ITO technologie
 • LED displej
 • Nosnost 180 kg
 • Přesnost měření: 100 g
 • Minimální měřitelná hodnota: 0,2 kg
 • Kompletní analýza těla (13 parametrů: hmotnost, BMI, tělesný tuk, hmotnost bez tuku, podkožní tuk, viscerální tuk, tělesná voda, kosterní svaly, svalová hmota, kostní hmota, protein, BMR, metabolický věk)
 • Rodinné sdílení
 • Připojení přes Bluetooth
 • Rozměry: 31 x 31 x 2,5 cm
 • Hmotnost: 1,75 kg
 • Baterie: 4 x 1,5 V AAA
 • Aplikace: Feelfit
 • Podporuje Android 4.3, iOS 8.0 a vyšší
 • Materiál desky: sklo
 • Barva: černá

Doplňkové parametry

Kategorie: Osobní váhy
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1.75 kg
Barva: černá
Displej: LED
Druhy analýz: hmotnost, BMI, tělesný tuk, hmotnost bez tuku, podkožní tuk, viscerální tuk, tělesná voda, kosterní svaly, svalová hmota, kostní
Hloubka: 31 cm
Hmotnost: 1.75000 kg
ITO technologie: ANO
Kompletní analýza těla: ANO
Materiál desky: sklo
Minimální měřitelná hodnota: 0,2 kg
Mobilní aplikace: Feelfit
Nosnost: 180 kg
Přesnost měření: 100 g
Připojení přes Bluetooth: ANO
Rodinné sdílení: ANO
Šířka: 31 cm
Typ měření: bioelektrická impedance
Typ váhy: digitální diagnostická
Typy jednotek: kg, lb, st
Výška: 2,5 CM
Zapnutí nášlapem: ANO
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: