Router Asus DSL-AC68U - AC1900 dvoupásmový ADSL/VDSL Wi-Fi Modem router

Značka: Asus
5 323 Kč –25 %
Router Asus DSL-AC68U - AC1900 dvoupásmový ADSL/VDSL Wi-Fi Modem router
5 323 Kč –25 % 4 010 Kč
SKLADEM
Můžeme doručit do:
17.8.2022
Počet externích antén: 3
Zisk antény (dB): 3
Počet LAN portů: 4
Rychlost LAN: 1000 Mbit (1 Gbit)
Wi-Fi: ANO
Wi-Fi Standardy: 802.11a (Wi-Fi 1); 802.11ac (Wi-Fi 5); 802.11b (Wi-Fi 2); 802.11g (Wi-Fi 3); 802.11n (Wi-Fi 4)
Rychlost Wi-Fi (MB/s): 1900
Wi-Fi Mesh: ANO
Frekvenční pásmo (GHz): 2,4; 5
3G: N

Detailní informace

Detailní popis produktu

Počet externích antén: 3
Zisk antény (dB): 3
Počet LAN portů: 4
Rychlost LAN: 1 Gbit
Wi-Fi: ANO
Wi-Fi Standardy: 802.11a (Wi-Fi 1); 802.11ac (Wi-Fi 5); 802.11b (Wi-Fi 2); 802.11g (Wi-Fi 3); 802.11n (Wi-Fi 4)
Rychlost Wi-Fi (MB/s): 1900
Wi-Fi Mesh: ANO
Frekvenční pásmo (GHz): 2,4; 5
3G: NE
4G/LTE: NE
ADSL: ANO
VDSL: ANO
USB : ANO
Počet USB: 1
Rodičovská kontrola: ANO
Barva: černá

Nejvyšší rychlost bezdrátového přenosu dat na světě a maximální všestrannost
ASUS DSL-AC68U je nejrychlejší ADSL/VDSL modemový Wi-Fi router na světě, jehož kombinovaná rychlost přenosu dat v obou pásmech činí až 1 900 Mb/s. V 5GHz pásmu dosahuje rychlost přenosu dat u standardu 802.11ac hodnoty 1 300 Mb/s, zatímco technologie Broadcom TurboQAM zvyšuje rychlost přenosu dat mezi kompatibilními zařízeními v 2,4GHz 802.11n pásmu z 450 Mb/s na 600 Mb/s. Zařízení je kompatibilní s ADSL2/2+, ADSL, VDSL2 a službami využívajícími vlákno a kabel, takže zákazníci nebudou muset v blízké době znovu investovat do nových vylepšení.

Skvělé pokrytí
Tři externí antény výrazně zvyšují pokrytí. Budete si moci užívat hraní bez jakéhokoli zpoždění a přehrávat multimédia prakticky kdekoli v domě. Funkce ASUS AiRadar s technologií pro univerzální přizpůsobení vyzařovacího diagramu přináší vyšší stabilitu bezdrátového připojení a zlepšuje pokrytí až na 150 %. Nejdůležitější je, že technologie pro univerzální přizpůsobení vyzařovacího diagramu nefunguje pouze u klientů standardu 802.11ac, ale také u klientů standardu 802.11a/b/g/n.

Lepší výkon
V routeru DSL-AC68U se ukrývají dva samostatné procesory pro kabelové a bezdrátové připojení, takže nehrozí poklesy rychlosti, které v zaneprázdněných sítích postihují ostatní routery, a můžete si užívat maximální stability a dosahu signálu. Dokonce i v nejrušnějších domácích sítích bude přehrávání HD videa vždy naprosto plynulé, latence u online hraní a volání VoIP nízká a stahování souborů ničím nepřerušované.

Výkonné, uživatelsky přívětivé rozhraní
Díky snadno použitelnému grafickému uživatelskému rozhraní routeru DSL-AC68U s názvem ASUSWRT budete mít téměř neomezenou kontrolu nad optimalizací sítě. Nastavení během 30 sekund a snadná správa provozu zaručují, že i naprostí síťoví nováčci budou moci naplno využívat komplexních funkcí. Zkušení uživatelé si naproti tomu zamilují podporu technologie IPv6, několik bezdrátových SSID a zabezpečený přístup k VPN. Hrajete hodně hry nebo trávíte většinu času sledováním videa? Ať už plánujete cokoli, router nabízí standardy QoS (Quality of Service), pomocí kterých můžete vyhradit určitou šířku pásma pro libovolnou úlohu. S nástrojem pro monitorování provozu navíc můžete v přehledném grafickém rozhraní kontrolovat využití webu.

Jedno zařízení, dvě funkce
U zařízení DSL-AC68U si uživatelé mohou vybrat mezi připojeními DSL nebo Ethernet WAN, proto jej lze používat jako DSL modem a bezdrátový router nebo jako samostatný bezdrátový router. Režim použití můžete zvolit tak, aby vyhovoval vašim potřebám – jediným zařízením tak nahradíte dvě jiná, která by spotřebovávala mnohem více energie a zabírala o dost více místa na pracovním stole. DSL-AC68U si bez problémů poradí se základním prostředím domácí sítě i pokročilejšími bezdrátovými sítěmi.

Pokročilé zabezpečení díky technologii AiProtection
Technologie AiProtection využívající špičkový třístupňový systém zabezpečení Trend Micro dělá z modelu DSL-AC68U jeden z nejbezpečnějších domácích routerů na trhu. Dokáže odhalit potenciálně škodlivé adresy a jiná ohrožení dříve, než mohou proniknout do počítače, a varuje vás, pokud je připojeno nakažené zařízení. Navíc nabízí nejpokročilejší funkce rodičovské kontroly, které jsou u routeru určeného pro běžné uživatele dostupné. Zároveň jsou neustále monitorována veškerá potenciální rizika, jako je síla hesla či zranitelnost operačního systému. Technologie AiProtection dokonce chrání i Wi-Fi zařízení, pro která nejsou k dispozici časté bezpečnostní aktualizace, jako jsou chytré TV, herní konzole, IP kamery a chytrá domácí zařízení. Všechna vaše zařízení tak budou v naprostém bezpečí.

Funguje s jakýmkoli druhem připojení k internetu
Router DSL-AC68U funguje ve spojení s jakýmkoli druhem internetového připojení. Podporuje všechny běžné typy DSL připojení, včetně ADSL2, ADSL2+, VDSL a VDSL2. Díky možnosti použití technologie Ethernet WAN jej lze bez potíží použít rovněž společně s vláknovým či kabelovým modemem s ethernetovým připojením. Stává se tak ideální volbou pro každého, kdo má v plánu v budoucnu přejít k modernějšímu poskytovateli internetových služeb.

Dva procesory jsou zárukou rychlého a stabilního připojení
DSL-AC68U využívá dva procesory, a poskytuje proto nejen vysoký výkon, ale také vynikající flexibilitu. Každý z dvojice procesorů optimalizuje jeden typ připojení – kabelové a bezdrátové. Díky oddělení kabelového VDSL/ADSL a bezdrátového připojení k síti do dvou výpočetních modulů s vlastním specializovaným procesorem dosahuje router DSL-AC68U pro oba typy připojení maximálního výkonu bez kompromisů.

Nejrychlejší Wi-Fi AC na světě s Wi-Fi akcelerací TurboQAM
Router DSL-AC68U je vybaven novou čipovou sadou 802.11ac Broadcom s technologií Wi-Fi 5. generace (5G Wi-Fi), takže vám dokáže nabídnout vysokorychlostní gigabitové bezdrátové připojení. Ve srovnání se stávajícím standardem 802.11n nabízí DSL-AC68U v pásmu 5 GHz rychlost až 1,3 Gb/s, což je 3x více než u 802.11n! Širší přenosové pásmo znamená více prostoru pro vaši domácí multimediální zábavu. Prakticky všechny notebooky, stolní počítače, tablety a smartphony využívají Wi-Fi připojení. Nyní je načase přejít na novou generaci, která vám pomůže rozšířit pokrytí nejen dnes, ale také v budoucnu.

Nejvyšší rychlosti rozhraní USB
Bezdrátový modemový router ASUS DSL-AC68U je vybaven portem USB 3.0. USB 3.0 nabízí až desetkrát rychlejší přenos dat než rozhraní USB 2.0. Snadný a rychlý provoz serverových funkcí FTP, HTTP a UPnP, společně se sdílením připojení 3G/4G a vzdáleným přístupem k souborům či přehrávání obsahu z celé řady kompatibilních zařízení pomocí funkce ASUS AiDisk. A nejlepší je, že lze stahovat data a sdílet tiskárny 24 hodin denně, 7 dní v týdnu – dokonce i v době, kdy je počítač vypnutý.

Gigabitový internet s hardwarovým NAT
Ve výbavě nechybí ani výkonná hardwarová akcelerace NAT a vestavěný Gigabit Ethernet. Bezdrátový modemový router DSL-AC68U nabízí maximální gigabitový výkon ze sítě WAN do sítě LAN o rychlosti více než 900 Mb/s, což je 4,5krát více než u tradičních softwarových gigabitových NAT routerů. Riziko zpomalení vysokorychlostního připojení k internetu je tak prakticky nulové.

Synchronizace. Sdílení. Přehrávání. Váš svět na dosah ruky
Díky službě ASUS AiCloud budete mít svá data vždy po ruce. Stačí jen přístup k internetovému připojení. Propojuje vaši domácí síť s on-line úložištěm WebStorage, k němuž získáte přístup přes mobilní aplikaci AiCloud ve smartphonu s operačním systémem iOS nebo Android nebo prostřednictvím vaší vlastní přizpůsobené adresy URL ve webovém prohlížeči. A aby toho nebylo málo, nová funkce Router-to-Router Sync vám umožňuje synchronizovat obsah s úložnými zařízeními připojenými k jiným kompatibilním routerům ASUS. Je to stejně snadné, jako když vybíráte složku synchronizace. Sdílení s přáteli a rodinou nikdy nebylo jednodušší!

Snadné nastavení prostřednictvím tabletu, smartphonu nebo PC ve 3 krocích
Snadné nastavení routeru ASUS pomocí smartphonu, tabletu či počítače během pouhých 30 sekund* a v pouhých 3 snadných krocích. Stačí pouze připojit kabely k routeru, otevřít webový prohlížeč a řídit se pokyny průvodce instalací, který vás v mžiku připojí k internetu.

* Čas potřebný k nastavení byl testován a ověřen společností ASUS. Skutečná doba se může lišit v závislosti na vašem poskytovateli internetových služeb, typu připojení, lokalitě a dalších faktorech.

Podpora serveru VPN a klienta VPN pro dokonalé zabezpečení a soukromí
Router DSL-AC68U nabízí jednoduché nastavení serveru VPN a klienta VPN pro zabezpečený a soukromý přístup k domácí síti nebo k internetu. S routerem DSL-AC68U můžete snadno nastavit server VPN s podporou protokolů PPTP a OpenVPN, aniž by bylo potřeba používat placené služby VPN nebo samostatný server VPN. DSL-AC68U rovněž dokáže proměnit vaše zařízení připojená k síti na klienty VPN, a to prostřednictvím protokolů PPTP a L2TP, aniž by na každý z nich bylo potřeba instalovat software VPN.

Stahujte a streamujte odkudkoli
Díky aplikaci Download Master a rozšířenému multimediálnímu serveru můžete na kompatibilních zařízeních, jako jsou například PC, tablety, konzole PS4, Xbox nebo chytré TV, stahovat a streamovat multimediální soubory ze zařízení připojených k routeru přes USB. Download Master dokáže stahovat soubory i tehdy, když je počítač vypnutý. Stahované soubory navíc můžete spravovat a monitorovat na dálku.

Samostatná a zabezpečená bezdrátová síť díky řízení přístupu hostů do sítě
Router DSL-AC68U podporuje až čtyři bezdrátové sítě v pásmu 2,4 GHz a čtyři sítě v pásmu 5 GHz, takže můžete nastavit čas využití a omezit přístup pomocí pokročilé správy, včetně rodičovské kontroly.

Vlastnosti:
• Univerzální bezdrátový router a DSL modem s portem DSL WAN a přepínatelnými porty Ethernet WAN/LAN v jediném kompaktním zařízení
• Kompatibilní s ADSL2/2+, ADSL, VDSL2 a službami využívajícími vlákno a kabel, takže zákazníci nebudou muset v blízké době znovu investovat do nových vylepšení
• Kombinovaná maximální rychlost přenosu dat 1 900 Mb/s umožňuje plynulé přehrávání videa v rozlišení 4K/UHD, online hraní nebo jiné úkoly náročné na šířku pásma
• Dva samostatné procesory – pro kabelové a bezdrátové připojení – zaručují maximální dosah a stabilitu signálu
• Funkce AiRadar s univerzálním přizpůsobením vyzařovacího diagramu optimalizuje sílu signálu ve všech směrech, dosahuje až 150%* pokrytí a je zpětně kompatibilní s klienty standardu 802.11a/b/g/n
• Víceúčelový port USB 3.0 podporuje sdílení souborů, tiskáren, donglu 3G/4G a přehrávání médií – při až 10krát rychlejším přenosu dat než u rozhraní USB 2.0
• S aplikací ASUS AiCloud budete moci synchronizovat, sdílet, přehrávat a přistupovat k datům v domácí síti prostřednictvím jakéhokoli PC nebo zařízení se systémem Android či iOS s přístupem k internetu

Funkce:
Sdílení 3G/4G připojení
AiCloud
Tiskový server
Download Master
AiDisK
Několik SSID
Rodičovská kontrola

Technická specifikace:

Standard sítě:
IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IPv6

Produktový segment:
AC1900 – extrémní výkon ve standardu AC: 600 + 1300 Mb/s

Wi-Fi Data Rate:
802.11a: 6,9,12,18,24,36,48,54 Mbps
802.11b: 1, 2, 5.5, 11 Mbps
802.11g: 6,9,12,18,24,36,48,54 Mbps
802.11n: až do 450 Mbps
802.11n TurboQAM: až do 600 Mbps
802.11ac: až do 1300 Mbps

Anténa:
3 x externí anténa

LED dioda:
Napájení, Internet, LAN x 4, xDSL, 2.4 GHz Wi-Fi, 5 GHz Wi-Fi

Tlačítka:
Tlačítko WPS, Tlačítko Reset, Tlačítko Napájení, Tlačítko Bezdrátová síť zapnuto/vypnuto

Porty:
4 x RJ45 pro 10/100/1000/Gigabitový BaseT pro LAN
1 x RJ11 for xDSL
USB 3.0 x 1

USB aplikace:
Tiskový server
FTP server
Download Master
3G/4G sharing

Provozní frekvence:
2.4GHz
5GHz

Operační paměť:
128MB Flash/256MB DDR3 RAM pro WiFi/Router
8MB Flash/64MB DDR2 RAM pro xDSL/Modem

Správa:
Webová konfigurace grafického uživatelského rozhraní
Vylepšení firmwaru, nahrávání a stahování konfiguračních dat prostřednictvím webového uživatelského rozhraní
UPnP IGD 1.0
Automatické zjišťování VPI/VCI
Záloha a obnovení konfigurace
Diagnostika
Funkce protokolu a trasování

Obslužné programy:
Download master
Media server
File server: Samba and FTP server with account management
PPTP VPN server
Network map
Traffic monitor

Rozměry:
220 x 83.3 x 160 cm (Š x H x V)

Hmotnost:
640 g

Kompatibilita:
Windows 8 , 32 bitů/64 bitů
Windows 7 , 32 bitů/64 bitů
Windows Vista , 32 bitů/64 bitů
Windows XP , 32 bitů/64 bitů
Mac OS X
Linux

Obsah balení:
DSL-AC68U Dual-band Wireless-AC1900 VDSL/ADSL Modem Router
RJ-45 kabel
RJ-11 kabel
CD(Manuál a programy)
Napájecí adapter
Rychlá instalační příručka


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 1.530
Výška (cm): 9.50
Šířka (cm): 31.10
Hloubka (cm): 24.80
EAN: 4716659639794

Záruční doba: 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Routery
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1.53 kg
220 x 83.3 x: 160 cm
3G: Ne
4G/LTE: Ne
802.11ac: až do 1300 Mbps
802.11b: 1, 2, 5.5, 11 Mbps
802.11n: až do 450 Mbps
802.11n TurboQAM: až do 600 Mbps
ADSL: Ano
Barva: černá
Frekvenční pásmo: 2,4, 5 GHz
Hloubka: 24.80 cm
Hmotnost: 1.530 kg
Počet externích antén: 3
Počet LAN portů: 4
Počet USB: 1
Rodičovská kontrola: Ano
Rychlost LAN: 1 Gbit
Rychlost Wi-Fi: 1900 MB/s
Šířka: 31.10 cm
USB: Ano
VDSL: Ano
Výška: 9.50 cm
Wi-Fi: Ano
Wi-Fi Mesh: Ano
Záruční doba: 24 měsíců
Zisk antény: 3 dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení