Hra EA PlayStation 4 Need for Speed Heat

Akce
Značka: EA Games
1 799 Kč –28 %
Hra EA PlayStation 4 Need for Speed Heat
1 799 Kč –28 % 1 299 Kč
SKLADEM
Můžeme doručit do:
24.1.2022
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: závodní
Vydavatel: EA
Lokalizace: Anglická
Doporučený věk : 16 let
Datum vydání: 8.11.2019
Distribuce: oficiální ČR

Legendární závodní série Need for Speed se vrací zpět s titulem <b>Need for Speed Heat</b>, ve kterém vás čeká strhující závodní zážitek, při němž se

Detailní informace

Detailní popis produktu

Platforma: PlayStation 4
Typ hry: závodní
Vydavatel: EA
Lokalizace: Anglická
Doporučený věk : 16 let
Datum vydání: 8.11.2019
Distribuce: oficiální ČR

Legendární závodní série Need for Speed se vrací zpět s titulem Need for Speed Heat, ve kterém vás čeká strhující závodní zážitek, při němž se nejednou dostanete do křížku se zkorumpovanou policií, s cílem probojovat se mezi pouliční závodní elitu.

Přes den se protloukejte a v noci závoďte o všechno v Need for Speed™ Heat, adrenalinové jízdě s pedálem na podlaze, kde tváří v tvář drsným policistům bojujete o místo mezi nejlepšími pouličními závodníky. Ve dne soutěžíte ve Speedhunter Showdown – sponzorované soutěži, která vám vydělá na úpravy a vylepšení sporťáků ve vaší garáži. Až budete mít auto perfektně nazdobené a vytuněné a budete připraveni přitvrdit, vyrazíte s parťáky na zakázané noční závody, kde si vydobudete reputaci a zajistíte si nejen účast na větších závodech, ale také kvalitnější autodíly. Jenže pod rouškou tmy hlídkuje nemilosrdná policie, která vás hodlá dopadnout a připravit o vše, co jste získali. Vyzvěte ji na souboj a riskněte všechno za slávu v podsvětí nebo odjeďte do bezpečí a začněte další strhující den. V téhle pouliční závodní hře silnice ani výzvy nikdy nekončí a každé auto je něčím výjimečné. Vydejte se s parťáky na vzrušující dobrodružství a svou garáž naplňte vymazlenými kárami. Město je vaše hřiště.

HERNÍ OBSAH:
• Risk je zisk – Přes den vsaď na vlastní um ve Speedhunter Showdown a vydělávej na závodech nebo driftovacích a terénních akcích. Později vyraz do nočního města a předveď se v ilegálních pouličních závodech.
• Buď svůj a vyčnívej z davu – K dispozici je zase o něco víc možností, jak upravit svá auta a stylizovat sám sebe za volantem, takže rozhodně není čas držet se zpátky – buď jedinečný a ukaž všem, co jsi zač.
• Poldové v patách – Přes den by ses musel hodně snažit, abys hlídky v Palm City něčím rozčílil. Po setmění však přichází změna pravidel a drsní policisté ti půjdou neúprosně po krku.


Edice Pre-Order (předobjednávka)
PŘEDOBJEDNEJTE si Need for Speed™ Heat Standard Edition a jako startovní auto získejte Mitsubishi Lancer Evolution X od grafika Khyzyla Saleema (K.S).

• Platforma: Playstation 4
• Typ hry: Závodní
• Věková kategorie: 16

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.084
Výška (cm): 1.30
Šířka (cm): 13.60
Hloubka (cm): 17.10
EAN: 5035225122478

Záruční doba: 24 měsíců

Hra PS4 PS4 Pro

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Playstation 4
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.08 kg
Datum vydání: 8.11.2019
Distribuce: oficiální ČR
Doporučený věk: 16 let
Hloubka: 17.10 cm
Hmotnost: 0.084 kg
Lokalizace: Anglická
Platforma: PlayStation 4
Šířka: 13.60 cm
Typ hry: závodní
Věková kategorie: 16
Vydavatel: EA
Výška: 1.30 cm
Záruční doba: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: