CP2000 Parní mop 2v1 PERFECT CLEAN

Značka: CONCEPT
2 299 Kč
Skladem k odeslání
Můžeme doručit do:
7.2.2023

Parní mop 2 v 1 Concept CP2000 nic nezastaví. Vyčistí tvrdé podlahy i koberce a díky bohatému příslušenství i skleněné povrchy, koupelny, dřezy, baterie, čalounění nebo např. pneumatiky aut. Horká pára zahubí až 99 % bakterií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Parní mop 2 v 1 CP2000

Parní čištění

2 v 1

Široké příslušenství

CP2000_2.jpg

Síla kouzelné páry

Horká pára dokáže zahubit až 99 % bakterií, které se v domácnosti běžně vyskytují. Parní čištění je založené na kombinaci tlaku a vysoké teploty kolem 100 °C. Přístroj vytváří z vody páru, která je hnaná vysokým tlakem ven. Má takovou sílu, že rozpustí všechny nečistoty. Úklid pomocí páry je rychlý, vysoce účinný a zároveň šetrný k životnímu prostředí, protože nevyžaduje použití chemických prostředků. Uklizený povrch je dokonale čistý a dezinfikovaný.

CP2000_3.png

Parní mop

Dokonale čisté podlahy bez kbelíku se špinavou vodou už nebudou jen snem. Jednoduše stačí naplnit 400ml nádržku vodou, připevnit textilní potah a do 20 vteřin si můžete páru snadno dávkovat pomocí rozprašovače. Nejen tvrdé podlahy, ale i koberce dokonale vyčistíte. Stačí nasadit na podlahovou hubici speciální kluzák a můžete začít. Pro pohodlné uskladnění kabelu je mop vybavený speciálním držákem.

CP2000_4.png

Poradí si se vším

Bohaté příslušenství, které je součástí základní výbavy parního mopu CP2000, dodává parnímu mopu opravdu široké využití. Stačí jednoduše jednotku vyjmout a vybrat si příslušenství, které budete právě potřebovat. Čistič představuje snadné čištění různých povrchů v různých úhlech: skleněné povrchy, okna, zrcadla, koupelny, WC, dřezy, baterie, čalounění, podlahy či pneumatiky aut a další. Můžete ho použít při čištění záclon, závěsů, bez toho, aniž byste je sundávali. Díky hadici, která je součástí příslušenství se dostanete i na těžko dostupná místa.

CP2000_5.png

V kuchyni jako doma

Odstraňování nečistot párou je ekologické, protože k němu nejsou třeba žádné saponáty či dezinfekční prostředky, které by se v kuchyních neměly ve velké míře používat. Čištění parním čističem Vám šetří peníze, protože spotřebováváte jen vodu, minimum elektrické energie a žádné čisticí prostředky. V kuchyni určitě využijete nylonový i drátěný kartáč, který si poradí s každou špínou.

CP2000_6.png

Koupelna jako ze škatulky

Čistič je šetrný k povrchům, protože nejsou vystaveny působení agresivních prostředků, které navíc mnohokrát zanechávají ve Vašem bytě nepříjemný zápach. Se speciální stěrkou a hadříkem pohodlně umyjete celý sprchový kout. Pára samotná totiž perfektně rozpouští mýdlo a vodní kámen, zabíjí škodlivé bakterie. Spáry budou jako nové. Úklid na špatně dostupných místech už pro vás nebude překážkou. Díky štěrbinové hubici s kartáčkem se snadno a rychle zbavíte prachu za nábytkem, radiátory či kuchyňskou linkou.

CP2000_7.png

Rodina Perfect Clean

Ne nadarmo se říká čistota půl zdraví. Proto jsme v Conceptu připravili celou řadu pomocníků na úklid. Stačí si jen vybrat, který Vám bude vyhovovat a padne Vám do ruky. Už máte svého favorita?

CP2000_8.jpg

Technické parametry:

 • Kapacita nádoby na saponát: 150 ml
 • 7 stupňů filtrace
 • Doba nahřátí: 30 s
 • Doba provozu s párou: 20 min.
 • Kontrolka nahřátí
 • Barva: bílá + tyrkysová
 • Příkon: 1500 W
 • Délka přívodního kabelu: 5m

Příslušenství:

 • Hadice pro lepší dostupnost ke znečištěnému místu
 • Stěrka – na hladké povrhy
 • Parní rozptylovač – pro čištění větších ploch
 • Úhlový nástavec – pro hůře přístupná místa
 • Koncentrovací tryska – pro čištění spár a mezer
 • Čistící textilie – absorbuje nečistoty, lze ji prát
 • Detailové kartáče

Doplňkové parametry

Kategorie: Parní čistič
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 2.4 kg
Akční rádius: 6 m
Barva: bílá, tyrkysová
Čisticí textilie: 1
Délka kabelu: 500 cm
Detailové kartáče: 1
Doba nahřátí: 30 s
Doba provozu s párou: 20 min
Drátěný kartáč: 1
Držák na kabel: ANO
Filtr na vodu: ANO
Hloubka: 26 CM
Hlučnost: - dB
Hmotnost: 2.40000 kg
Kartáč na spáry: 1
Kobercový kluzák: 1
Koncentrovací trysky: 1
Kontrolka nahřátí: ANO
Nylonový kartáč: 1
Objem nádoby na prach: - ml
Objem nádoby na vodu: 400 ml
Odměrka: 1
Prodlužovací hadice: 1
Příkon: 1500 W
Rozptylovač: 1
Stěrka: 1
Šířka: 30,5 CM
Tlak páry: 1 bar
Úhlový nástavec: 1
Vysávání: NE
Výška: 111 CM
Vytírání: ANO
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: