Zpět na výběr
Poukaz Dovolená Zdarma

Poukaz Dovolená Zdarma

Skladem

0 Kč
Cena včetně DPH a PHEPopis zboží

DÁREK pro Vás

Po naše zákazníky máme připraveno vždy něco navíc! Ke každé objednávce na ELEKTROplus.cz, která přesáhne 1000 Kč, získáte jako poděkování za nákup Dárkový poukaz na 3 denní pobyt (2x noc) pro jednu osobu v hotelu Zlatý Chlum*** v Jeseníkách zdarma.

Hotel Zlatý Chlum***

Hotel naleznete v srdci překrásných Jesenických hor. Jeho název je odvozen od názvu přilehlého vrcholu (875 m. n. m.) se stejnojmenou rozhlednou, která nabízí neopakovatelný pohled na panorama Hrubých a Nízkých Jeseníků, lázeňské město Jeseník i nedaleké Polské roviny. Tento moderní a zároveň velice kvalitní hotel, splňující požadavky kategorie H*** poskytuje ubytování v konfortně vybavených 2 až 4 lůžkových pokojích a apartmánech.

Voucher Dovolená zdarma

Rezervace

Voucher Dovolená zdarma v hotelu Zlatý Chlum zahrnuje:

  • 1x ubytování pro 1 osobu na 2 noci

Rezervaci provádějte na telefonech 602 723 626 či 584 492 911, emailem na adrese info@hotel-zlatychlum.cz nebo přímo na internetových stránkách www.hotel-zlatychlum.cz.
Při rezervaci nezapomeňte uvést číslo Vašeho voucheru!

Omezení a podmínky platnosti voucheru Dovolená zdarma:

  • Poukaz nelze uplatnit v době od 15.12. do 15.1.
  • V rámci jednoho pobytu více osob lze uplatnit pouze jeden poukaz
  • Uplatnění poukazu je z kapacitních a administrativních důvodů nutné ohlásit předem při rezervaci pobytu s uvedením čísla poukazu. Při jiném postupu nebude přijetí poukazu akceptováno.

Voucher splňuje podmínky Darovací smlouvy a veškeré normy podle platné legislativy ČR.
Na voucher nelze uplatňovat žádná práva spotřebitele.