Znáte už BUBLIMO?

2. 4. 2014

Zábavu a radost z přípravy originální domácí limonády s chutí jako „dřív“ přestavuje nová značka Bublimo. Značka spojuje 2 velké tradiční české společnosti. Garanta technologie značku ETA a garanta výroby kvalitních a oblíbených sirupů značku Kofola.

Český soda stream?

I když je tuzemský koncept na první pohled zcela totožný s populárním sodovkovačem od Soda Streamu, uživatelům přináší přeci jen několik vylepšení.

Zdravé bombičky Bublimo

K výrobě sody či limonády využívá Bublimo tvz. zdravé bombičky se speciální vnitřní úpravou, která zabrání kontaktu CO2 s hliníkem. Výsledný nápoj je tak na rozdíl od zahraničních variant zdravější, vhodný pro celou rodinu a bez kovové pachuti. Z jedné bombičky lze vyrobit až 85 litrů osvěžujícího nápoje a jsou kompatibilní s výrobníkem Soda Stream.

Bezpečnost na prvním místě

Sodovkovač je vybaven bezpečnostními dvířky z tvrzeného plastu a univerzálním rychloupínacím uzávěrem láhve pro snadnou obsluhu.  Dvířka s pojistkou, díky které není možné provést sycení nápoje, dokud nejsou uzavřena, zaručují maximální bezpečí pro celou rodinu. Bezpečnostní přetlakový ventil upustí přebytečné CO2 z lahve. Na celý přístroj navíc společnost ETA poskytuje 3 roky prodlouženou záruku.

Lahodné sirupy

Pod značkou Bublimo jsou k dispozici i lahodné sirupy bez umělých barviv a konzervantů s nezaměnitelnou chutí tradičních limonád Top Topic, Citro Cola, Chito Tonic a Jupí .