Rozšiřujeme odběrná místa

1. 3. 2018

Více než 2700 výdejních míst České pošty

Nebýváte k zastižení doma nebo Vám prostě nevyhovuje doručování v pracovní dny? Balík si můžete nechat zaslat a osobně vyzvednout na kterémkoli odběrném místě České pošty! V objednávce si zvolíte možnost dopravy "BALÍK NA POŠTU" a pak už jen zvolíte Vám nejbližší poštu. Zboží si pak vyzvednete podle svých časovým možností. 

Kliknutím na obrázek zobrazíte seznam výdejních míst


Více než 200 výdejních míst PPL Partner

Preferujete doručení balíku prostřednictvím nejoblíbenější kurýrní společenosti v České republice, ale nebýváte v pracovní dny k zastižení? Stejně jako Česká pošta i společnost PPL zřizuje v rámci PPL partner síť oběrných míst. V objednávce si pouze zvolíte možnost "OSOBNÍ ODBĚR - PARTNERSKÁ VÝDEJNÍ MÍSTA PPL" a následně upřesnítě pro Vás nejvhodnější odběrné místo. Zde pak pro Vás bude balík připraven a Vy si jej vyzvednete dle svých časových možností.

Kliknutím na obrázek zobrazíte seznam výdejních míst


Vlastní výdejní síť a prodejny

Dále pro Vás provozujeme specializované kamenné prodejny s elektronikou a odběrná místa. Kromě vyzvednutí zboží nabízíme na prodejnách i odborné poradenství a plný zákaznický servis. Neustále tak usilujeme o co nejosobnější kontakt a Vaše pohodlí při nákupu na ELEKTROplus.cz.