Nejlepší aplikace na ovládání televize

17. 3. 2014

Více informací

LG TV Remote

Dálkové ovládaní LG SMART televizí díky skvělé aplikaci přímo z dílny LG.  Po jednoduchém spárování můžete ihned začít ovládat. Tato aplikace je kompatibilní pouze s LG SMART televizory , které jsou vyrobeny v roce 2012 nebo později .

Funkce:
- MiniTV : Průběžné sledování kanálů na vašem mobilním zařízení
- Hot keys :  Ovládání hlasitosti / kanál , seznam vstupů a seznamu kanálů
- Mini Home : Přímí přístup k prémiovým poskytovatelům obsahu a MyApps službě
- Touch Pad : Funkce dotykové podložky
- SmartText : Snadné vkládání textu pomocí smartphonu
- QuickMemo : Okamžitý Printscreen obrazovky s možností editace a úprav

Modely vyrobený pro roce 2013 mají navíc další funkce jako Unified search (chytré vyhledávání), Smartshare (sdílení obsahu z televize do telefonu) a další..

Máte-li LG SMART TV vyrobenou v roce 2011 nebo dříve, využijte raději  aplikaci LG TV Remote 2011

Více informací

Samsung Remote Free

Jednoduchý dálkový ovladač televizí SAMSUNG, který podporuje všechny modely řady C,D,E a F series, tedy televize vyrobené od roku 2010. Ty jsou ovládány standardně přes lokální síť wi-fi, takže zde není potřeba přímý vizuální kontakt či ovládání z určité vzdálenosti.  Majitelé televizorů Samsung se však na rozdíl od majitelů LG televizí budou muset spokojit jen se základními ovládacími funkcemi. Aplikaci totiž vydala společnost Apps Connect TV, která není výrobcem televizorů a Samsung v současné době žádnou vlastní aplikaci s rozšířenou funkčností nenabízí.

Více informací

Panasonic TV Remote

Aplikace vydaná přímo společností Panasonic je určená pro všechny televize řady VIERA, vyrobené od roku 2011. Jednoduché ovládání prostřednictvím lokální sítě umožňuje řadu základních i pokročilých funkcí. Aplikace také umožňuje přenášet obrázky , videa , hudbu nebo webové stránky z vašeho mobilního displeje přímo do televize. .Je také vybaven možností Controller hra , která vám umožní hrát hry pomocí Android zařízení jako telefon . Klávesnice a dotykový povrch telefonu navíc posílí interakci při využívání integrovaného prohlížeče v televizoru.

Více informací

Philips Remote Free

Stejný vydavatel jako v případě televizí Samsung přichází i s dálkovým ovladačem pro SMART televizory PHILIPS. Ten obsahuje standardní funkce jako ovládání hlasitosti, přepínání kanálů, nahrávání,  funkce SMART TV, info a další. Aplikace opět funguje standardně na lokální wi-fi síti.

Více informací

Hyundai Smart Remote

Pro majitele SMART televizorů HYUNDAI vydala společnost Cabot Communications Ltd speciální verzi své aplikace pro dálkové ovládání. Standardní ovládání přes lokální síť a základní ovládací funkce v líbivém designu.

Více informací

Sharp Smart Remote

Naprosto totožný ovladač jako Hyundai Smart Remote, tentokrát určený pro majitele SMART televizorů SHARP. Za zmínku také stojí, že vydavatel, společnost Cabot Communications Ltd, nabízí i univerzální ovladač bez rozdílu značek pod názvem Smart TV Remote. Pokud se Vám tedy líbí design této aplikace a nevlastníte zrovna některou z primárně podporovaných značek, Smart TV Remote je jednoznačné východisko.

Více informací

IR Universal Remote

Univerzální dálkový ovladač pro všechna zařízení ve vaší domácnosti. Aplikace funguje na stejném principu jako klasický ovladač. Podmínkou je pouze IR blaster ve vašem telefonu, který pak stejně jako klasický ovladač ovládá prostřednictvím infračerveného záření dálkově ovladatelné přístroje. Programování a párování je navíc velice jednoduché. Nevýhodou je pak pouze nutnost optického kontaktu a dodržení maximální vzdálenosti.